Zaloguj się

Skrzynka na wino jako prezent?Skrzynka na wino jako prezent?

Urodziny, święta, specjalne okazje i sylwester to czas na obdarowywanie się wzajemnie prezentami - tak często nietrafionymi. Często nie sposób wymyślić co komu mogłoby się przydać, lub co dana osoba uwielbia i chciałaby posiadać. Prezenty przez to często bywają nietrafione i niestety lądują w koszu na śmieci, lub - w mniej drastycznej wersji, są przekazywane dalej. Brak znajomości upodobań najlepszego kumpla czy koleżanki - jak mogło by się wydawać, to często pieniądze wydane zupełnie niepotrzebnie na niepotrzebne nikomu głupoty.
 

Wiele osób ma dość utartych przyzwyczajeń i najlepszych na świecie pomysłów na prezent - jak na przykład nowa i popularna pozycja literacka. Inni mają bogaty zbiór zegarków na rękę, z których używają tylko jednego, a kolejni dostają ubrania z kolekcji, które wcale nie przypadają do ich gustu. Niektórzy uważają, że lepiej jest się spytać kogoś co pragnie dostać w prezencie, by na pewno zostało spożytkowane z sensem. Coś w tym jest, lecz wiele osób nie lubi mówić co chciało by otrzymać, dalsi mają wygórowane wymagania... no i gdzie tu zwyczajne miejsce na niespodziankę, i wielkie zadowolenie ze świetnie trafionego prezentu - czy ogromne rozczarowanie z z braku trafności i wiedzy o ukochanej osobie, z którą przecież tak wiele nas łączy. Uwaga, to może być sprawdzian ze znajomości upodobań naszej partnerki czy partnera, który upatrzył sobie za cel udowodnienie sobie, że wiemy o nim wszystko co trzeba - można się poślizgnąć.
 

skrzynki

 

Prezent to świetny sposób na pokazanie, że zależy nam na obdarowanej osobie, że uważamy ją za członka rodziny czy jednego z jej najlepszych przyjaciół. I tak powinniśmy to traktować obdarowując i będąc obdarowywanymi, niezależnie czy prezent się podoba czy też nie. Jest on dowodem na to, że cenimy i jesteśmy docenieni. Dlatego wypełniona po brzegi skrzynka na wina dla najlepszej koleżanki, niezależnie czy jest ona miłośnikiem trunków alkoholowych, czy tylko będzie miała czym uraczyć swoich gości, na pewno będzie udanym prezentem, który zostanie wykorzystany we właściwy sposób.